..
משרד עורכי דין וולף בן ארויה - לוגו

עו"ד עמית בן-ארויה

עו"ד עמית בן-ארויה הוא בעל ניסיון רב בליטיגציה על כל גווניה. 

עמית מתמחה בניהול תובענות ייצוגיות ונגזרות, הן מצד תובעים והן מצד נתבעים, בתחומים רבים, לרבות בניירות ערך, צרכנות, ביטוח ועוד.
  
לעמית ניסיון רב גם בתחום הפלילי, בתיקי צווארון לבן. עמית מייצג לאורך השנים מעורבים בפרשות של שחיתות ציבורית, בעבירות על טוהר המידות, עבירות איכות סביבה ובעבירות על חוק ניירות ערך. כן מייעץ לנחקרים בהליכי החקירה ובהליכי שימוע.
  
לצד זאת, עמית צבר ניסיון רב בייצוג בסכסוכים אזרחיים-מסחריים מורכבים, והוא מייצג בהליכים אלו בבתי המשפט השונים, וכן בבוררויות ובהליכי גישור. 

עמית מייצג גם בסכסוכי שותפים, דיני לשון הרע, דיני עבודה ובתיקים בתחום המשפט המנהלי. הוא אף צבר ניסיון ייחודי בייצוג חברות של מסחר אלגוריתמי ופורקס בתביעות ייצוגיות ופרטניות כנגדן. 
עמית הינו יוצא משרדים מובילים, ובכלל כך משרד גולדפרב-זליגמן ושות'.

עמית התמחה בבית המשפט המחוזי בתל אביב (כב' השופט בדימוס ז' כספי) שם עסק בתיק פלילי-כלכלי ייחודי המוכר כפרשת "הפנסיה הגרמנית".

קודם לעבודתו המשפטית, מילא עמית שורה של תפקידים בכירים בעולם העיתונות. בין השאר, הוא היה עורך מדור משפט של העיתון הכלכלי "דה מארקר", כתב פלילי בעיתון "הארץ"  ותחקירן בתוכנית "עובדה". 

עמית, בוגר יחידת 8200, סיים תואר ראשון במשפטים במכללה האקדמית למשפט ועסקים ותואר ראשון בפסיכולוגיה ובהיסטוריה של המזרח התיכון באוניברסיטת חיפה. במשך מספר שנים היה עמית עוזר הוראה במכללה למנהל. 

בשנים האחרונות עמית כיהן (בהתנדבות) כנציג ציבור משפטי בוועדה למחקרים קליניים בקופת חולים מכבי (ועדת הלסינקי). 
 
 
עורך דין עמית בן ארויה
נייד - 972-54-698-0154
מייל - amit@bw-law.co.il
 
 
כתובתנו:

מגדל מידטאון
דרך מנחם בגין 144 (קומה 21)
תל אביב

 
נווטו אלינו עם waze

 
 
טלפונים:

טל': 03-7225909
פקס:
153-77-3012030
2019 Ⓒ All rights reserve to Ben-Aroya & Wolf - Law Office  • הצהרת נגישות  •  מפת האתר
עיצוב גרפי: MASH DESIGN
.